Смачна сторінка

Ця смачна сторінка для дітей та батьків, на ній ми будемо викладати прості та цікаві кулінарні рецепти. 


                                 Рецепт взатий із журналу « Яблунька », 2014, № 1._ с.26Русалоньки і сороконіжки із сосисок


Сьогодні ми поділемося з вами кількома кулінарними рецептами з приготування сосисок. Надіємось, вони вам сподобаються, і ви обов’язково використаєте їх до якогось свята, або просто сьогодні — на вечерю!
Потрібні:
— сосиски,
— спагеті,
— помідор,
— огірок.
Розрізаємо сосиски на різні за довжиною частинки і пронизуємо їх спагеті, як показано на малюнку. Але будьте обережними, щоб не поламати його.


Варимо сосиски у підсоленій воді до готовності спагеті. Виймаємо сосиски та викладаємо на тарілку. З огірка робимо водним красуням очі, з помідора — акуратні ротики. 


За цим самим принципом, лише пронизуючи сосиски впоперек, створюємо креативних сороканіжок. Очі їм робимо з горошку, закріплюючи їх майонезом.


Смачного!
\\ Яблунька._ 2014._ № 2 (березень - квітень)._ с. 26-27.Фруктовые выкрутасы. Удиви друзей!Искусно выложенный фруктовый десерт — не только кладезь полезных витаминов, но часто и главная изюминка праздничного стола. Мечтаешь, чтобы твои друзья были в восторге от самого вида угощений? Легко! Уж поверь , от такой вкуснятины их и за уши не оттащишь. Проверим?

Верными помощниками в создании фруктовых шедевров Тебе станут формочки для печенья, нож, зубочистки или шпажки, маленькая ложечка для мороженого и, конечно же, Твое фантастическое воображение


Вот мы и оказались на экзотических мандариновых островах!
Клубничный крокодил в озере сливок и вишневого варенья.

Путешествие в лето на сладкой ракете !
Кому кусочек хвостика сказочной жар-птицы?
Вкусных каникул, веселых развлечений и интересных блюд!
Немає коментарів:

Дописати коментар